خانه / اخبار / انصراف هیئت تنیس روی میز استان اصفهان از حضور در لیگ برتر آقایان
انصراف هیئت تنیس روی میز استان اصفهان از حضور در لیگ برتر آقایان

انصراف هیئت تنیس روی میز استان اصفهان از حضور در لیگ برتر آقایان

هیئت تنیس روی میز استان از تیم داری در لیگ برتر بزرگسالان کشور در فصل آینده انصراف داد (یا منصرف شد!)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان، هیأت تنیس روی میز استان اصفهان امروز طی نامه ای انصراف خود از حضور در لیگ برتر آقایان را اعلام کرد. مهدی تکابی رئیس هیئت تنیس روی میز اصفهان در این مورد گفت:

قصد داشتیم در لیگ برتر امسال تنیس روی میز با نام هیئت اصفهان تیم دهیم و تمام برنامه ریزی ها نیز انجام شده بود و قرار شد بازیکنانمان را تمام بومی انتخاب کنیم اما علی رغم میل باطنیمان از لحاظ قانونی نمی توانیم تیم دهیم.

وی تصریح کرد: هیئت ها زیر مجموعه اداره کل وزارت ورزش و جوانان استانها قرار دارند، اداره کل وزارت ورزش استان اصفهان هم به ما اعلام کرد طبق ماده ۱۳ قانون توسعه ۵ ساله کشور، هیئت ها در بخش حرفه ای نمی توانند تیمداری کنند و استنباطشان هم این بود که لیگ برتر از جمله زیر مجموعه های بخش حرفه ای است.

شرح بیشتر: درحالی که قطعا امکان تیم دادن بدون استفاده از بودجه ی هیئت برای مسئولین امکانپذیر است، با توجه به این که نفرات اول رنکینگ استان از بازیکنان جوان و امید استان هستند و هرروز یک بزرگسال جدید محروم شده یا دسته گلی به آب می دهد، و همچنین به این دلیل که شاید محسن سراییان که بالاترین رتبه را در بین بزرگسالان استان در اختیار دارد انگیزه ی کافی برای حضور در چنین تیمی را نداشته باشد، به نظر نمی رسید دیگر انگیزه ای برای تیم داری در رده ی سنی بزرگسالان برای هیئت استان وجود داشته باشد و این تصمیم، هرچند به مزاج فدراسیون اصلا خوش نخواهد آمد، شاید بیشتر به خیر و صلاح تنیس روی میز استان باشد. البته موضوع غیر قانونی بودن، بهانه ی خیلی خوبی برای عملی کردن این تصمیم بود. از دیگر دلایل این اتفاق می توان به حاشیه سازی ها و بداخلاقی های بعضی بازیکنان مطرح استان در مسابقات اخیر، و همچنین تصمیم احتمالی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن برای تیم دادن در فصل آینده اشاره کرد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا