خانه / اخبار / انتقاد و حمله ی غیر منصفانه یک سایت خبری تنیس روی میز از حد گذشت
انتقاد و حمله ی غیر منصفانه یک سایت خبری تنیس روی میز از حد گذشت

انتقاد و حمله ی غیر منصفانه یک سایت خبری تنیس روی میز از حد گذشت

مولف سایت اینترنتی ttraket.com که بارها و بارها با استفاده از الفاظ ناشایست اهالی نا هم عقیده ی خود را در تنیس روی میز سرکوب کرده و مورد تهاجم قرار داده بار دیگر با گرفتن نوک پیکان خود به سمت تیم پتروشیمی بندر امام ماهشهر بی انصافی خود را در اظهار نظر نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان، وبسایت اینترنتی ttraket.com که قطعا یکی از ۵ سایت پر بیننده ی تنیس روی میز کشور است در روزها و ماه های گذشته ثابت کرده که دیکتاتور و خود رای بودن فقط مختص مدیران نیست و یک طراح سایت معمولی با چندصدتا بازدید و چند نفر که دور و برش به به و چه چه می کنند هم می تواند دیکتاتور باشد. پس از این که چند بار با اشاره و کنایه در متن این سایت و با نظر دادن در زیر مطالب توهین آمیز سایت مذکور سعی کردیم لحن این عضو با سابقه ی تنیس روی میز کشور را اصلاح کنیم ولی این اقدام موفقیت آمیز نبود، ناچارا سعی می کنیم با اعلام و به تصویر کشیدن چند واقعیت، مخالفت خود را با این اظهارات غیر مودبانه و چنین طرز فکری ابراز کنیم.

در آخرین مطلبی که حاوی این نوع جبهه گیری ها بود برای چندمین بار اعضا و کادر فنی تیم پتروشیمی بندر امام ماهشهر مورد تمسخر و تحقیر واقع شدند. درحالی که در هفته ی پنجم لیگ پتروشیمی یکی از بازیکنان موثر و اصلی خود یعنی نعیم نوبخت را در اختیار نداشت، با ترکیب ضعیفی مقابل هیئت اصفهان قرار گرفت که شاید قبل از بازی باخت پتروشیمی تضمین شده بود. با وجود اطلاع از تمامی جزئیات و دلیل پیروزی هیئت اصفهان، به علت عدم تاثیر گذاری منفی بر روی تیم پتروشیمی و خصوصا بازیکنان جوان این تیم، از بیان بعضی واقعیت ها خودداری کردم که متاسفانه باید به آن ها اشاره کنم. اولا این که به طور کلی حتی اگر رویین تن و امرا هر ۴ بازی خود را می بردند، پتروشیمی تقریبا هیچ شانسی برای برنده شدن با این ترکیب را نداشت و آقای حسنی مربی پتروشیمی خود از این قضیه اطلاع داشتند. از ابتدای بازی چهارم و پنجم همه تقریبا از این واقعیت باخبر شدند و غیر از بازی های حنطه با رویین تن و امرا بازی دیدنی ای وجود نداشت و خود رویین تن و امرا هم با توجه به ترکیب ضعیف تیمشان امیدی برای عالی بازی کردن و پیروزی نداشتند و نهایتا می توانستند سنگینی شکست را کم کنند. اما این وقایع دلیلی بر استفاده از تیتر “غلبه ی هیئت اصفهان بر دلارهای نفتی پتروشیمی” نمی شود و ما به عنوان هواداران تیم برنده راضی به استفاده از چنین تیتری برای حریف بازنده ی خود نیستیم. به لطف همین سرمایه ها در سال های گذشته تعدادی از بازیکنان بزرگ تنیس روی میز کشور به درآمد رسیده اند، با قرار گرفتن بهترین بازیکن اصفهان در این باشگاه ارتباطات هیئت اصفهان با این باشگاه برقرار شده و چند اردوی مشترک بین اصفهان و پتروشیمی برگزار شده و مهم تر از همه برخلاف تصور و شاید تمایل آقای علوی مدیر سایت ttraket، با حضور بازیکنان پتروشیمی در ماهشهر و شرکت بعضی بازیکنان این تیم مثل احمدرضا عبادی پور در مسابقات داخلی ماهشهر سطح تنیس روی میز این شهرستان هم ارتقا پیدا کرده. با وجود این همه معلوم نیست این همه دلسوزی برای سرمایه های کشور به خاطر چیست؟ قطعا پتروشیمی جمعا امسال و پارسال ۳ میلیارد تومان برای تنیس روی میز هزینه نکرده. در حالی که در دولت قبل بیش از هزار برابر این مبلغ اختلاص شد! و در فوتبال چندین برابر این مبلغ در کارهای فاسد به هدر می رود. قطعا منبع تامین این پول به ما و ایشان هیچ ارتباطی ندارد و بهتر است وظیفه ی خود را در تنیس روی میز به درستی انجام دهیم.

در جای دیگر این عقل کل تنیس روی میز فرموده اند هیئت اصفهان با هزینه ی کم و با بازیکنان بومی در لیگ حضور دارد و در این بازی به پیروزی رسیده. با وجود این که معتقدم با استفاده از دو ذخیره ی تیم هیئت اصفهان، بازهم این تیم برنده بود، باید این واقعیت را هم گفت که اگر عماد سهرابی بازیکن خوب تهرانی امسال و سال قبل هیئت اصفهان در ترکیب نبود پتروشیمی شانس بسیار بیشتری برای پیروزی هم داشت. پس کاملا بومی بودن هیئت اصفهان هم دروغی بیش نیست و از هزینه ی صرف شده هم اطلاعات کافی ندارند و بهتر بود با اطلاعات کامل اظهار نظر می فرمودند.

در یک اقدام بسیار زشت دیگر، این سایت با نمایش یک نامه ی شخصی ارسال شده از سوی احمد جعفری پور به مدیریت سایت شخصیت ایشان را زیر سوال برد که متاسفانه بازهم نظرات مخالف با این اقدام منتشر نشده و فیلتر شد. این اتفاق درست زمانی افتاد که مربی قبلی تیم ملی که مورد علاقه ی مدیر این سایت هستند استعفا کرده و قرار است مجددا آقای جعفری پور در این سمت به کار گرفته شوند.

با وجود هم عقیده بودن با این سایت در بسیاری زمینه ها از جمله موارد مربوط به ریاست فدراسیون، متاسفانه ناچار شدیم برای دفاع از حقوق تیم محترم پتروشیمی و تنویر افکار، از اختلاف نظرها صحبت کنیم و قطعا درصورت بازگشت انصاف به این سایت خبری مدافع و متشکر این سایت هم خواهیم بود، همانطور که در ماجرای مرتبط با افشین نوروزی و محمدرضا اخلاق پسند چنین بود.

در نهایت با کمی گردش در سایت ttraket متوجه خواهید شد که تمامی نظرات کاربران نظرات تایید کننده است، و نظراتی که نویسنده ی مشخص دارند ولی مخالف نظر مولف سایت هستند فیلتر می شوند و در معرض دید بازدید کنندگان قرار نمی گیرند. مولف محترم این سایت باید توجه داشته باشند که: صدیقک من صدقک لا من صدَقک ، دوست تو کسی است که به تو راست بگوید نه کسی که تو را تایید کند و به قول شاعر آینه چون عیب تو بنمود راست، خودشکن آیینه شکستن خطاست

امیدواریم با افزایش منتقدین با انصاف و بافرهنگ تنیس روی میز آینده ی خوبی را برای این رشته شاهد باشیم.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا