خانه / اخبار / پایان رقابتهای دسته برتر نونهالان در ارومیه

پایان رقابتهای دسته برتر نونهالان در ارومیه

رقابت های رده بندی و دسته برتر نونهالان کشور با معرفی چهره های برتر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران؛ شب گذشته در ارومیه، رقابت های دسته برتر نونهالان کشور با قهرمانی امین احمدیان به پایان رسید.

در پایان این رقابت های حساس و نفسگیر که با استقبال چشمگیری نیز مواجه شده بود و صمد تدبیری مربی تیم ملی نونهالان کشور نیز از نزدیک شاهد و ناظر آن بود امین احمدیان (تهران) با ۲۴ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، آریا امیری (کردستان) با ۲۳ امتیاز نایب قهرمان شد و سید مهدی سرحدی (توابع تهران) با ۲۳ امتیاز جایگاه سوم این پیکار ها را به خود اختصاص داد.

رده بندی کلی رقبات ها به شرح زیر است:

۴- علی اکبر شعاری(مازندران) ۲۳ امتیاز

۵- مرتضی رضایی (مرکزی) ۲۳ امتیاز

۶- رضا گنجی(قزوین) ۲۱ امتیاز

۷- مهراد عباس زاده (هرمزگان) ۲۰ امتیاز

۸- مهدی عباس زاده (هرمزگان ) ۱۹ امتیاز

۹- سامان ذلکی نژاد (خوزستان) ۱۹ امتیاز

۱۰ – میلاد عابدینیان (اصفهان) ۱۸ امتیاز

نفرات سقوط کننده:

۱۱- محمد صباغیان (اصفهان) ۱۶ امتیاز

۱۲- محمد نقوی (مازندران) ۱۵ امتیاز

۱۳- سامان خانزاده (قزوین) ۱۵ امتیاز

۱۴- علیرضا بابادیوند(خوزستان) ۱۴ امتیاز

گفتنی است سرداوری این رقابت ها بر عهده ی قاسم علیزاده داور بین المللی کشورمان بود و مهدی عرفانی فر وی را در این رقابت ها همراهی کرد.

همچنین بهروز شهریاری، حسن فرج الاسلام، اکبر پور کریم، سید رضا میر کاظم پور، علی جدیری فام، حیدر مسعودی، اکبر عباس زاده و وحید دلشب تیم داوری این پیکار ها بودند.

 

منبع: irttf.ir با تصحیح

شرح: صعود دو بازیکن ارزشمند نونهالان استان که حاصل زحمات هیئت تنیس روی میز کاشان هستند به دسته برتر یکی از نکات قابل توجه این مسابقات است که متاسفانه محمد صباغیان موفق نشد در دسته یک باقی بماند. همچنین به نقل از ttracket.com نکته ی قابل ذکر دیگر این است که متاسفانه نمایندگان بیش از نیمی از استان های کشور به دلیل عدم حمایت مالی فدراسیون در این مسابقات غایب بودند و حاضرین با هزینه ی شخصی در این مسابقات حاضر شده بودند. همچنین نکته ی دیگر این مسابقات این است که ظاهرا مسئولین مسابقات با تبلیغ و بالابردن بعضی بازیکنان و کم رنگ کردن پیشرفت سایر بازیکنان باعث رنجش خاطر بعضی بازیکنان و مربیان آن ها شدند که چنین رفتاری علیرغم تشویق بازیکنان افتخار آفرین فرصت برابر و شرایط یکسان مسابقات را تغییر می دهد و شایسته است مسئولین برگزاری مسابقات برای حفظ بی طرفی از چنین رفتارهایی پرهیز کرده و در جای خود اقدام به تشویق بازیکنان موفق کنند.

از وبسایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز هم صمیمانه خواهشمندیم با به روزتر بودن و دقت بیشتر در ذکر نام بازیکنان و مسئولین برگزاری بیش از این باعث دلسردی اهالی تنیس روی میز نشود. متاسفانه مدت خیلی طولانی ای است که این پایگاه به جز انتشار اخبار سرشار از غلط های املایی به روز رسانی دیگری ندارد. در همین خبر نام یکی از بازیکنان اصفهان و کمک سرداور مسابقات به اشتباه ذکر شده است. در وبسایت فدراسیون در قسمت داوران هم که جزء کم منفعت ترین و مظلوم ترین اقشار تنیس روی میز هستند درجه ی بسیاری از داوران درجات بالا به روز نشده یا اشتباهاتی در آن وجود دارد. قطعا با به روز نگهداری و اصلاح و رعایت عدالت در انتشار اخباردر این پایگاه که چشم امید اهالی این ورزش به آن دوخته شده انگیزه ی مضاعفی برای فعالیت اقشار مختلف این رشته ایجاد خواهدشد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا