خانه / اخبار / اصفهان از میزبانی اردوی تیم ملی بزرگسالان انصراف داد
اصفهان از میزبانی اردوی تیم ملی بزرگسالان انصراف داد

اصفهان از میزبانی اردوی تیم ملی بزرگسالان انصراف داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان، مهدی تکابی امروز در گفت‌‌‌‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در دوره‌های گذشته که میزبانی اردوی تیم ملی تنیس روی میز را بر عهده داشتیم، شاهد برخوردهایی از سوی بازیکنان تیم ملی بزرگسالان بودیم که خوشایند نبود.

وی ادامه داد: از طرفی میزبانی اردوهای تیم ملی بزرگسالان، بازدهی لازم را برای تنیس روی میز استان اصفهان نداشت و از این رو به هیچ عنوان در آینده میزبان اردوهای تیم ملی بزرگسالان نیستیم.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان با اشاره به خط خوردن محمد فرقدانی از ترکیب تیم ملی از رفتار صورت گرفته انتقاد کرد و گفت: فرقدانی در سال‌های اخیر در جمع بهترین‌های تنیس روی میز ایران حضور داشته است و چنین برخوردی در قبال وی درست نیست.

وی با اشاره به اظهار نظر سرمربی تیم ملی در راستای اینکه به دلیل لغو اردوی تیم ملی در اصفهان فرقدانی حذف شده است، اضافه کرد: کادر فنی باید فرقدانی را به خاطر خودش دعوت می‌کرد و باید در راستای خط خوردن وی نیز پاسخ قانع کننده‌ای داشته باشند.

تکابی تاکید کرد: فدراسیون در صورتی که همکاری هیئت تنیس روی میز اصفهان را می‌خواهد باید به نحوی عمل کند که منافع هیئت تامین شود.

توضیح بیشتر: در رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان در سال گذشته در حالی که در دور اول محمد فرقدانی به خاطر حضور در دسته یک امتیازی کسب نکرد و شرکت نداشت، پس از کسب نتایج قابل قبول مثل پیروزی ۳ بر ۰ مقابل اخلاق پسند، قول گرفت که شانس حضور در انتخابی بعدی تیم ملی را داشته باشد. در حالی که نه تنها به این قول عمل نشد، پس از قرار نگرفتن در لیست دعوت شدگان به اردوهای بعدی تیم ملی این بازیکن با اخلاق نه تنها برخلاف سایر بازیکنان بر ضد فدراسیون مصاحبه نکرد، در این مدت طولانی هیچ فرصتی هم برای اثبات مجدد خود و قرار گرفتن در تمرین تیم ملی پیدا نکرد و عیار و کفایت راس فدراسیون و مسئولین و سرمربی های تیم ملی از قبل مشخص تر شد. اما در آخرین اظهارات بسیار زشت جعفری پور در مورد فرقدانی متاسفانه معلوم شد که دلیل دعوت او به تیم ملی برگزاری اردو در اصفهان بوده است.

خطاب به این مربی نسبتا محترم تیم ملی که هر روز با رفتار خود ما را نسبت به وطن دوستی خود ناامید تر کرده و این تصور را ایجاد می کند که شرف را با منصب معامله می کنند باید عرض کنیم: اگر دعوت فرقدانی از نظر شما فقط به این خاطر بوده  و این خبر موثق باشد لیاقت شما همان یک روزه کنار گذاشته شدن و نظراتی است که بقیه ی سایت ها درمورد شما می نویسند و از دفاع از حقوق و شخصیت شما کاملا پشیمان هستیم. قطعا اگر خود این بازیکن از این موضوع باخبر بود در این اردو شرکت نمی کرد. امید است که به آنچه لیاقتش را دارید نائل شوید.

  

درباره مدیر

۲ دیدگاه ها

 1. با سلام
  با این دیدگاهی که فدراسیون تنیس روی میز مشخص کرده است بایستی به جناب تکابی عنوان نمود با این همه برگزاری اردو و مسابقه چه کرده اید! فدراسیون در مقابل این همه هزینه شما یک احترام ساده هم به شما نمیگزارند
  جناب تکابی دیدگاه خود را تغییر داده و به جای اسم و رسم برای خود و هیئت خود برنامه ریزی بلند مدتی را برای بازیکنان اصفهان مشخص نمایید تا مثل مسابقات دسته ۳ بازیکنان اصفهان محجور و تنها نمانند

  • ضمن عرض سلام خدمت دوست عزیز
   امیدواریم برای انتقاد شما خصوصا انتقادات به جا و منطقی شما گوش شنوایی وجود داشته باشد و صدای شما به مقصد مناسب برسد. اما صرفنظر از اردوی تیم ملی و هزینه های انجام شده باید عرض کنم که شما ابتدا از دلیل خودداری آقای طغرلیان از هدایت و حمایت بازیکنان اصفهان خصوصا بازیکن تازه محروم شده باخبر شوید و بعد در این داستان مقصر اصلی را روشن کنید. هرچند دلیل حمایت نشدن نمایندگان اصفهان از ابتدا کامل مشخص نیست، اما پاسخ این حمایت نشدن از طرف این دو نفر فحاشی نیست و راه های بهتری برای جلب حمایت و علاقه وجود دارد. ضمن این که تماشاگران عزیز باید توجه داشته باشند، پس از تکرار یک حرکت غیر ورزشی و مشخص شدن غیرورزشی بودن و ناشایست بودن این حرکت برای همه، ادامه ی حمایت از بازیکن قطعا به منزله ی حمایت از رفتار ناشایست و غیرورزشی او بوده و توصیه می شود برای جلوگیری از تکرار این رفتار توسط ورزشکار، از ادامه ی حمایت او خودداری کرده و حداکثر فقط بازی را تماشا کنند.
   لازم به ذکر است گفته های فوق فقط به منظور افزایش اطلاعات این مخاطب عزیز بوده و مقصود آن به هیچ وجه تایید اتفاقات صورت گرفته و تصمیمات مسئولین نیست چرا که اصلا در این زمینه اطلاعات کافی وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا