خانه / اخبار / ابلاغ حکم محرومیت دوماهه برای مهرداد قاصد
ابلاغ حکم محرومیت دوماهه برای مهرداد قاصد

ابلاغ حکم محرومیت دوماهه برای مهرداد قاصد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان،محمد رجالی رئیس کمیته انضباطی هیأت تنیس روی میز استان  اصفهان طی نامه ای حکم کمیته انضباطی مهرداد قاصد را ابلاغ کرد. طی این حکم مهرداد قاصد به توبیخ کتبی درج در پرونده و دو ماه محرومیت از هرگونه فعالیت ورزشی در این رشته اعم از تمرینات و حضور در مسابقات استانی و کشوری محکوم گشت. متن این نامه به شرح زیر است:

hokm-ghased

 

توضیح بیشتر: طبق این حکم ظاهرا باید منتظر حذف مهرداد قاصد از رقابت های رده بندی دسته یک بزرگسالان استان که در اواخر همین ماه در خانه ی تنیس روی میز اصفهان برگزار می شود باشیم. بنابراین به احتمال زیاد در مسابقات با در نظر گرفتن محرومیت یوسف سلیمانی و مهرداد قاصد باید منتظر انتخاب ۲ بازیکن بیشتر از حد معمول یعنی ۶ بازیکن باشیم.

باز هم گفتنی است که بسیاری از این رفتارها خصوصا از جانب بازیکنان بزرگسال به نظر می رسد در بر هم خوردن آرامش روانی بازیکنان و عدم وجود اطمینان کافی از آینده ی ورزشی و تعداد کم مسابقات کشوری و رونق بسیار کم این رشته در این روزها ریشه داشته باشد و البته شخصیت خود بازیکن هم در این امر تاثیر به سزایی داشته و قطعا قابل انکار نیست.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا